Вища школа економіки та інновацій в Любліні (WSEI) – некомерційний вищий навчальний заклад, котрий займає лідируючі позиції в престижних освітніх рейтингах. WSEI – це єдиний університет Східної Польщі, що ввійшов до числа 17 найкращих університетів серед 200 вишів Польщі, які готують професіоналів в галузі економіки. WSEI отримав престижну нагороду, як найбільш інноваційний та творчий університет Польщі за створення професійних перспектив.

Вища школа економіки та інновації в Любліні пропонує 13 напрямів навчання і 66 спеціальностей на 4-х факультетах: економіки та логістики, педагогіки і психології, адміністрації, транспорту та інформатики. Кожен студент може обрати мову навчання: польську чи англійську.

WSEI навчає на 78 напрямках післядипломної освіти, навчання триває від 1-го до 3-х семестрів.
Університет приділяє особливу увагу тому, щоб навчальні програми відповідали очікуванням та вимогам ринку праці, а також стандартам європейської освіти. Головною перевагою навчальних програм є, насамперед, розвиток практичних вмінь студентів.

Починаючи від 2013/2014 року, усі навчальні програми успішно змінюються на практичний профіль. Одночасно впроваджуємо модульну організацію навчального процесу. Під час навчання поєднується серйозна теоретична підготовка зі здобуттям практичних навичок. Навчальна програма складається із лекцій, практичних занять, тренінгів з участю працедавців,оцінки власної праці, дистанційного навчання через Інтернет-мережу. Перевага модульної організації навчання над традиційною – значне зменшення кількость екзаменів та заліків. WSEI концентрує увагу на якісному працевлаштуванні студентів і випускників, співпрацюючи з перспективними працедавцями.

Вартість навчання коливається від 3000 до 4800 PLN/рік; студенти оплачують 50% вартості навчання протягом першого року навчання (за семестр), інші 50% вартості оплати дофінансовується за рахунок Вищої школи економіки та інновацій у вигляді спеціальної стипендії; 30% кращих студентів за найкращі результати в науці, звільняються з 50% оплати за другий рік навчання. Студенти на першому році навчання, протягом одного семестру відвідують безкоштовні курси польської мови

Студенти з польським громадянством, картою поляка чи картою довготривалого побуту мають змогу отримувати стипендію, наприклад:
Ректорська стипендія :
– наукова(350- 650 зл./міс.);
– спортивна(150-400 зл./міс.);
– соціальна (260-460 зл./міс.);
– додаток на проживання до соціальної стипендії (200 зл./міс.).

Умови прийому на начання:

  • Зарахування на навчання відбувається на підставі черговості складених заяв;
  • Прийом документів у відділі по роботі зі студентами триває від 6 травня до 31 серпня 2015 р.;
  • Кожен студент, перед початком навчального року повинен оплатити перших 2 місяці навчання.

 

Студенти Вищої школи економіки і інновацій в Любліні, можуть проживати в студентському будинку на вул. Уніцка 3. До оренди здаються місця в одно- дво- і трьохкімнатних квартирах. Квартири повністю обладнані меблями високої якості. Вартість оренди кімнат від 350 до 550 зл./місяць. Контакт українською мовою:

Фальчук Тетяна
Асистент відділу міжнародних відносин
e-mail: tetiana.falchuk@wsei.lublin.pl
тел. +48 81 749 32 52
Більше інформації про навчальний заклад за посиланням:
http://www.wsei.lublin.pl/